Упаковка букетів, квітів

Упаковка кольорів, так само важлива, як і самі квіти. За допомогою упаковки букета можна створити потрібний настрій, здивувати Ваших близьких, незвичайним подарунком, або просто прикрасити квіти.

Дослідні флористи інтернет – магазину «UniFlora», завжди знайдуть, чим вас порадувати. Будь-яка квітка в їхніх руках стає твором мистецтва. Завдяки своєму професіоналізму та фантазії вони зможуть виконати будь-яку Вашу примху. Хотіли б Ви, піднести букет практичній людині чи витонченій натурі, а може, Вам, хочеться екзотики чи романтичного настрою?.. У будь-якому випадку, ми зможемо запакувати Ваш букет так, як того забажає Ваша душа.

Необхідно підкреслити, що та сама квітка або букет, можна оформити абсолютно різними способами, враховуючи смаки покупця. Ви побачили чудовий букет у руках кінозірки на червоній доріжці і хочете собі такий самий?.. Не проблема! Фахівці інтернет магазину «UniFlora» – майстри своєї справи, вони відтворять точну копію композиції. Навіть найвитонченіші бажання не залишаться без уваги.

Щоб надати потрібний вид букету, ми використовуємо широкий асортимент пакувального матеріалу. Такого як: сітка різних розмірів, візерунків та кольорів; всілякі види плівки; органза; мішковину, крафт папір, фольга. Любителям мінімалізму підійде прикраса стрічкою звичайною чи атласною. Оформлення букета у такому стилі, у нашому магазині безкоштовне. Також діє постійна акція, при замовленні від 500грн. дизайн букета у подарунок.

Ніжним доповненням в оформленні букета, можуть бути, дрібні аксесуари: метелики, жучки, бабки і навіть павуки. А також бусинки, перли, стрази, паєтки. Ви самі можете підібрати як кольорову гаму упаковки, так і техніку виконання букета.

Якщо, Ви, не знаєте, як би хотіли купити букет, це не біда, наші флористи завжди допоможуть вам знайти потрібний варіант. Для цього Вам необхідно відповісти лише на два запитання: «Який привід подарунка?» та «Кому хочете подарувати?». Будьте певні, з нашими букетами ви завжди зможете справити найнезабутніші враження та створити квітковий настрій.

Не знаєте, що подарувати, дзвоніть нам, пишіть у чаті та на пошту з 8:00 до 21:00 і ми підкажемо, як здивувати та порадувати дорогих для вас людей!