Компанія «Юніфлора» пропонує оптовий продаж свіжозрізаних квітів.

Для наших клієнтів ми готові надати постачання квітів дрібним або великим гуртом. Свіжозрізані квіти високої якості, доставляються з Голландії та з найкращих теплиць України.

 

opt-sveti

 

Ви можете придбати оптом такі квіти, як троянди, тюльпани, хризантеми, альстромерії, еустоми, гербери, різноманітну флористичну зелень та багато іншого. Також Ви можете замовити готові композиції та букети дрібним оптом, за спеціальними цінами. Дрібний гурт квітів ми надаємо у всіх регіонах України. Великий опт у наступних містах: Києві, Харкові, Дніпропетровську, часто у нас є пропозиції дійсні по всій Україні. Для отримання актуальних цін на свіжозрізані квіти оптом Вам необхідно зателефонувати по одному з номерів на сайті або заповнити форму запиту нижче.

 


Ми періодично розсилаємо пропозиції для оптових клієнтів. Розсилання проводиться лише для тих, хто підписан.


 

1 Step 1
Ваше имя
no-icon
Телефон
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

 


 

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте:

  • Дуже вигідні ціни
  • Висококласну свіжу продукцію від провідних світових постачальників
  • Постійний контроль якості продукції

Постачання квітів виконується на щотижневій основі. Заявки можуть бути як разовими, так і регулярними.
Перевезення квітів з-за кордону здійснюють у спеціальних контейнерах за певної температури, квіти упаковують у ящики або коробки, які щільно закривають. Під час транспортування здійснюється обов’язковий контроль температурного режиму. Саме ці умови дозволяють нам тримати стабільно високий рівень якості квітів, що поставляються.

Доставка квітів та букетів uniflora.com.ua